„Podjęcie działalności gospodarczej w ramach Stworzenia Trzebnickiego Centrum Tenisa Ziemnego- ProTenis Kamil Pilarczyk wraz z autorskim programem nauczania i nowoczesnym zapleczem sportowym” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podziałania 19.2:
Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność PROW 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja zarzadzajaca PROW 2014-2020- Minister Rolnictw i Rozwoju Wsi. Operacja przewiduje utworzenie 2 miejsc pracy i zakup niezbędnego sprzętu do prowadzenia działalności.

ProTenis – O nas

Od ponad 14 lat zajmujemy się nauka gry w tenisa ziemnego na każdym poziomie zaawansowania. Jako nieliczni prowadzimy treningi tenisowe z dziećmi już od 4 roku życia. Ciągły rozwój naszej akademii zaowocował wieloletnim zaufaniem ze strony rodziców jak i najmłodszych adeptów tenisa. Obecnie w naszych szeregach trenuje 130 młodych tenisistów jak i liczna rzesza dorosłych graczy. Nasi młodzi zawodnicy regularnie startują w turniejach na terenie kraju odnosząc liczne sukcesy.

Zdobyte doświadczenie oraz odbyte szkolenia pozwalają nam na profesjonalne podejście do każdego, zarówno początkującego jaki i zaawansowanego tenisisty. Nasz autorski program treningu pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenie w tajniki tej pięknej dyscypliny sportu.
Jako pasjonaci tenisa ziemnego stale podnosimy nasze kwalifikacje a współpraca z trenerami takimi

Nasza oferta to również:

Organizacja obozów, półkolonii sportowych, urodzin tenisowych
  Sprzedaż oraz serwis sprzętu tenisowego
(Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek takich
jak Babolat, Pacific, Isospeed, Toalson)
  Wynajem kortów tenisowych

Instruktorzy ProTenis

protenis5

KAMIL PILARCZYK

Związany z tenisem od ponad 20 lat, założyciel Akademii Protenis. Były zawodnik, obecnie trener oraz członek Professional Tenis Registry. W sposób łatwy i przystępny przekazuje swoją wiedzę tenisowa. Świetnie sprawdzający się w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

protenis4

JAROSŁAW KOHUT

Posiada stopień instruktora tenisa ziemnego, zdobyty na AWF Wrocław. Członek Professional Tennis Registry, były zawodnik. Przez 3 lata współpracował z jedną z największych akademii w Polsce jako trener koordynator szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat. Idealnie sprawdzający się w treningach z najmłodszymi adeptami tenisa.