„Podjęcie działalności gospodarczej w ramach Stworzenia Trzebnickiego Centrum Tenisa Ziemnego- ProTenis Kamil Pilarczyk wraz z autorskim programem nauczania i nowoczesnym zapleczem sportowym” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podziałania 19.2:
Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność PROW 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja zarzadzajaca PROW 2014-2020- Minister Rolnictw i Rozwoju Wsi. Operacja przewiduje utworzenie 2 miejsc pracy i zakup niezbędnego sprzętu do prowadzenia działalności.

ProTenis – O nas

Od ponad 12 lat zajmujemy się nauka gry w tenisa ziemnego na każdym poziomie zaawansowania. Jako nieliczni prowadzimy treningi tenisowe z dziećmi już od 4 roku życia. Ciągły rozwój naszej akademii zaowocował wieloletnim zaufaniem ze strony rodziców jak i najmłodszych adeptów tenisa. Obecnie w naszych szeregach trenuje 130 młodych tenisistów jak i liczna rzesza dorosłych graczy.

Zdobyte doświadczenie oraz odbyte szkolenia pozwalają nam na profesjonalne podejście do każdego, zarówno początkującego jaki i zaawansowanego tenisisty. Nasz autorski program treningu pozwala na szybkie i łatwe wprowadzenie w tajniki tej pięknej dyscypliny sportu.
Jako pasjonaci tenisa ziemnego stale podnosimy nasze kwalifikacje a współpraca z trenerami takimi

Nasza oferta to również:

Organizacja obozów, półkolonii sportowych, urodzin tenisowych
  Sprzedaż oraz serwis sprzętu tenisowego
(Pracujemy na sprzęcie renomowanych marek takich
jak Babolat, Pacific, Isospeed, Toalson)
  Wynajem kortów tenisowych

Instruktorzy ProTenis

KAMIL PILARCZYK

Związany z tenisem od ponad 20 lat, założyciel Akademii Protenis. Były zawodnik, obecnie trener oraz członek Professional Tenis Registry. W sposób łatwy i przystępny przekazuje swoją wiedzę tenisowa. Świetnie sprawdzający się w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

JAROSŁAW KOHUT

Posiada stopień instruktora tenisa ziemnego, zdobyty na AWF Wrocław. Członek Professional Tennis Registry, były zawodnik. Przez 3 lata współpracował z jedną z największych akademii w Polsce jako trener koordynator szkolenia dzieci w wieku 7-12 lat. Idealnie sprawdzający się w treningach z najmłodszymi adeptami tenisa.