„Podjęcie działalności gospodarczej w ramach Stworzenia Trzebnickiego Centrum Tenisa Ziemnego- ProTenis Kamil Pilarczyk wraz z autorskim programem nauczania i nowoczesnym zapleczem sportowym” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach podziałania 19.2:
Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność PROW 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja zarzadzajaca PROW 2014-2020- Minister Rolnictw i Rozwoju Wsi. Operacja przewiduje utworzenie 2 miejsc pracy i zakup niezbędnego sprzętu do prowadzenia działalności.

Gdzie trenujemy

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny, całoroczny obiekt sportowy, na który składa się jedyna w naszym regionie Hala Tenisowa z pełnowymiarowym kortem tenisowym z najnowocześniejszą nawierzchnią dywanową typu TOP SLIDE posiadająca certyfikat Międzynarodowej Federacji Tenisa Ziemnego ITF. Nawierzchnia sklasyfikowana jako „Medium Slow” nie obciąża stawów i chroni przed kontuzjami w przeciwieństwie do nawierzchni betonowych.

Nasze zaplecze recepcyjno-szatniowe to nowy i w pełni profesjonalny obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zadbaliśmy w nim o wyjątkowy klimat oraz milą atmosferę.

Informacje i zapisy:
Kamil Pilarczyk
tel. 502 073 144